چهاردهمین آزمون سراسری قرآن کریم در تربت جام برگزار شد.
غلامعلی دمساز مدیر موسسه فرهنگی قرآن و عترت وحدت اندیش جام گفت :چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت مربوط به معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تربت جام در روز جمعه ۲۲ آبان ۹۴برگزارشد.
وی افزود : این مسابقات در هر سال ۲ نوبت در ماه های اردیبهشت و آبان برگزار می گردد. که ثبت نام در این دوره از مسابقات ۳ ماه قبل از برگزاری آن می باشد.تا کنون تربت جام در دوازده دوره حضور فعال و چشم گیری داشته است . دمساز گفت : به صورت تقریبی در کل دوازده دوره قبل نزدیک به ۲۵۰۰ نفر در این آزمون ها شرکت داشته اند . در آزمون امروز علی رغم مشکلات ثبت نام اینترنتی تعداد شرکت کنندگان در تربت جام ۱۲۴ نفر در رشته های حفظ و مفاهیم بود.
دمساز گفت : این مسابقات در رشته های حفظ اعم از حفظ کل و حفظ اجزاء و در رشته مفاهیم در بیش از ۹ زیر گروه و نهج البلاغه اجراء می شود . و موسسه فرهنگی قرآن و عترت وحدت اندیش جام تنها مجری این مسابقات در شهرستان می باشد و در سال ۹۲ به عنوان موسسه برتر در جذب قرآن آموزان و متسابقین شد.
وی در پایان گفت : با توجه به اینکه شرکت در این آزمون ها داوطلبانه است تعداد شرکت کنندگان در تربت جام بحمد الله زیاد است و در این مسابقات به کسانی که بتوانند نمره قبولی (۶۰ از ۱۰۰ ) را بیاورند گواهینامه معتبر وزارتی اهداء می گردد و اگر کسانی بتوانند نمره بالاتر از ۹۵ را کسب نمایند علاوه بر دریافت گواهینامه از جوائزی مانند کمک هزینه حج عمره و عتبات عالیات و مشهد مقدس و جوایز نقدی برخوردار خواهند شد. کسانی که مایل باشند اطلاعات بیشتر در این زمینه را کسب نمایند می توانند ضمن تماس با تلفن ۵۲۵۴۴۵۹۹ و مراجعه به موسسه از سایت n114.ir نیز استفاده نمایند.
IMG_3503IMG_3524IMG_3525IMG_3532IMG_3539