بسمه تعالی
به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار جشنواره غذا در مرکز عالی تربیت مدرس و استاد قرآن کریم تربت جام برگزار شد.
خانم مریم جلیلی دبیر جشنواره غذای مرکز عالی تربیت مدرس و استاد قرآن کریم تربت جام گفت : در این مراسم بیش از ۲۷ نوع غذا که توسط قرآن آموزان طبخ شده بود بر روی میز چیده و ارائه گردید. این جشنواره در دو قسمت غذاهای محلی تربت جام و غذاهای معمولی برگزار شد.
وی گفت : شرط اول برای کسب امتیاز، استفاده از مواد داخلی و سالم بود که در این جشنواره هیچ نوع غذای ناسالم ارائه نشد و اغلب قرآن آموزان در حالی که سادگی را در پخت غذا رعایت کرده بودند . سعی نموده بودند که از نمک و چربی کمترین استفاده را بنمایند. خانم جلیلی افزود . همواره مراسم جشن در میلاد معصومین علیهم السلام برگزار می شود . و با غذا و شیرینی از مدعوین پذیرایی می شود . اما در این مراسم خواستیم علاوه بر ایجاد شوق و شادی بیشتر قرآن آموزان را در این مراسم بیشتر دخیل نمائیم . وی همچنین گفت : مراسم مذهبی بنا به مناسبت های مختلف همواره در هر ماه یکبار در این مرکز قرآنی برگزار می شود. وقرآن آموزان بسیار فعال در آن شرکت می نمایند.
در پایان این مراسم غذای رولت مرغ و سیب زمینی از خانم مریم مشفق با ۶۰۰ امتیازاول غذای خوراک گوشت از خانم فاطمه افضلی نژاد با ۵۸۰ امتیاز دوم و غذای خوراک سبزی جات از خانم رحیمه یحیایی با۵۶۰ امتیاز سوم وغذای کوکوی بادمجان از خانم ملیحه تقوایی با ۵۴۰ امتیاز چهارم و غذای میرزا قاسمی از خانم منیره شیخ هادی ۵۰۰ امتیاز به عنوان غذاهای برتر انتخاب و جوائزی دریافت داشتند و در پایان حاضرین از غذاهای جشنواره تناول نمودند.

Copy of IMG_3228

IMG_3234

IMG_3235