25

تا کنون این نمایشگاه در بیش از ۴۰ شهر کشور
اجراء و صدها هزار نفر از آن بازدید نموده اند.
در بالای هر تابلو آیه یا آیاتی از سوره مبارکه واقعه به همراه ترجمه روان آن با تابلوهای نور افشان (LED ) نقش بسته است و در زیر آیه تابلوی نقاشی از ترجمه و مفهوم آیه نصب گردیده است . بازدید کنندگان در کمتر از ۱۵ دقیقه با مفهوم سوره مبارکه واقعه آشنا شده و در گروه های ۱۵ یا ۲۰ نفره به بالا یک کلاس با مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه تشکیل شده و توضیحات کامل توسط کارشناس راجع به مفهوم آیات با توجه به هر نقاشی به بازدید کنندگان ارائه می گردد.
از الطاف بزرگ الهی در این نمایشگاه این است که هر فردی با هر سطح تحصیلات و هر سنی مفهوم آیات را به خوبی درک کرده و با توجه به توضیحاتی که توسط کارشناس ارائه می گردد بازدید کنندگان ضمن آشنایی با مفهوم آیات مبارکه به جهت تصویری بودن ترجمه آیات ، آن را برای همیشه به خاطر میسپارند و همچنین اگر مایل به حفظ سوره مبارکه واقعه باشند با راهنمایی کارشنلس در کمتر از ۲ ساعت ۹۶ آیه را حفظ خواهند نمود.
فضای مورد نیاز برای برپایی این نمایشگاه حداقل ۱۵۰ متر مربع می باشد . که تا کنون در مساجد و حسینیه ها و مراکز فرهنگی ودانشگاهی برگزار گردیده است. برپایی این نمایشگاه در صورت حمایت معاونت قرآن و عترت هیچگونه هزینه ای برای موسسات و شهرستان ها ندارد، فقط تامین مکان برای نمایشگاه و اسکان و پذیرایی از کارشناس جزء تعهدات دعوت کننده می باشد که حداقل یک هفته در هر شهر خواهد بود.
در صورت تمایل به برگزاری این نمایشگاه در شهر خود می توانید طی نامه ای به معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خودآن را تقاضا نمائید که درصورت موافقت نمایشگاه در شهر شما و شهرستانهای تابعه برگزار خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانیدبا شماره ( ۰۹۱۵۱۲۸۲۴۲۷ ) تماس حاصل فرمایید.