قابل توجه کارشناسان محترم قرآنی ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان ها و موسسات وخانه های قرآن استان خراسان رضوی

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی مسابقه بزرگ مائده با محوریت سوره مبارکه واقعه برگزار می گردد.

لطف فرم مربوطه را در ذیل پوستر دریافت و پس از تکمیل به اتحادیه یا دارالقرآن استان تحویل فرمایید. ضمنا به هر شهرستان سه جایزه نفیس و به کارشناسانی که بیشترین ثبت نام را داشته باشند لوح تقدیر و هدیه ارزنده ای اهدا خواهد شد.

الف –  ثبت نام رایگان است

ب – کسانی که مایل به دریافت بسته فرهنگی حفظ سوره مبارکه واقعه باشند می توانند با پرداخت مبلغ ۵۰۰۰ تومان به کارشناسان قرآن بسته مربوطه را دریافت نمایند ضمنا مبلغ ۱۵ درصد از فروش بسته فرهنگی به کارشناسان و موسسات پرداخت خواهد شد.

ج – مسابقه در  یک مرحله شهرستان به صورت کتبی و چهار جوابی بررگزار وبه ۳ نفر از کسانی که بالاترین امتیاز را کسب نمایند جوایز ارزنده ای اهداء خواهد شد و برای دیگر شرکت کنندگان نیز به قید قرعه جوائزی اهدا خواهد شد.

د – شهرستان هایی که رتبه اول تا سوم را در تعداد ثبت نام کنندگان و برگزاری منظم مسابقه کسب نمایند ریاست اداره و کارشناس  شهرستان بطور ویژه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت .

اطلاعیه

555

کلیه منابع لازم برای مسابقه از جمله ( تفسیر نمونه – تفسیر صوتی – تفسیر نوشتاری به صورت PDF ) در این قسمت قرار گرفته است .

فرم ثبت نام 

طرح بنر مسابقه (در محل چاپخانه بطور مستقیم دانلود فرمائید)

    ( لطفا با هزینه اتحادیه یک بنر توسط کارشناسان محترم برای حوزه آزمون چاپ شود ضمنا جای نام شهرستان توسط مرکز چاپ ، بارنگ قرمز نوشته و در عکس ها مشخص باشد)

جوایز مسابقه

فرم و فاکتور مخصوص کارشناسان محترم 

دانلود فرم ثبت نام ویژه کارشناسان قرآن شهرستان ها

دانلود متن کامل تفسیر سوره مبارکه واقعه

دانلود قرائت سوره مبارکه واقعه

دانلود تفسیر صوتی سوره مبارکه واقعه

برخی فضیلت های قرائت سوره مبارکه واقعه

صورتجلسه ۱۷/۱۰/۹۴ کارشناسان استان 

هدیه برای مهدهای قرآن